KAPTAN PET
Hakkımızda

Hakkımızda
 

FİRMAMIZ pazardaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek bugün ki haklı yerine ulaşmış ve BÖLGESİN de pet sektörünün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş firmamız sektöründe en çok tercih edilen lider tedarikçi firması olma hedefine, personel, bilgi teknolojileri ve ekipman yatırımlarıyla, sektörün ihtiyaçlarına yönelik doğru, çağdaş ve yenilikçi çözümler üreterek tesadüflere dayalı olmadan tamamen gerçekçi ve kararlı bir şekilde devam etmektedir.

saygın markaları en iyi hizmeti vererek sunan güçlü bir satış, pazarlama ve dağıtım organizasyona da sahiptir.

Genel merkezimiz Antalyada portföyümüzün sergilendiği 200 m² shizmet sunduğumuz, İ toplamda 1.500 m² depo, showroom ve yönetim alanına sahiptir.

Müşterilerimiz rut düzeni ile belirlenmiş periyotlarda satış ekiplerimizce düzenli olarak ziyaret edilmekte ve alınan siparişler sevkiyat araçlarımız ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Ağırlıklı yapılanmamız Antalya Denizli Burdur Uşak Isparta ve çevre illere devam etmektedir.

Organizasyon yapılanmamızı kısaca belirtirsek; Genel müdür liderliğinde satış direktörlüğü, finans ve depo birimi şeklindedir. Satış direktörlüğü bünyesinde personel sayımız 5 kişi, diğer bölümlerde çalışan 8 kişi ile birlikte toplam 13 kişilik bir personel istihdamımız bulunmaktadır.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et